Агентство нерухомості

Професійні послуги ріелтора.

Купівля, продаж, обмін нерухомості у Київському, Малинівському та Приморському районах міста Одеси. Великий вибір квартир на Таїрова з ремонтом та без. Можливе розстрочення, банківський кредит.

Пошук на запит клієнта. Ви дізнаєтеся про надходження нового об'єкта, зміну ціни раніше, ніж він з'явиться у рекламі!

Продаж квартир в новобудовах міста на будь-якому етапі будівництва, раннє бронювання, комісія 0%.

Комплексний супровід угоди. Вигідні умови. Офіс у центрі Таїрова. Надання транспорту.

Досвід роботи понад 20 років. Професійно, конфіденційно, оперативно.

Незалежні відгуки

Наші партнери:

Приватний нотаріус Коваль Наталія Вікторівна – адреса: 65114, м. Одеса, вул. Тополева, 14/1а, телефони: (048) 36-55-86, 36-55-80, моб. (048) 798-37-00

 


Українська компанія створена в грудні 2003 року для надання професійних послуг на ринку нерухомості. Ми надаємо нашим клієнтам повний спектр послуг по всіх операціях з нерухомістю в Одеській області. Агентство пропонує свою допомогу у продажу житла в новобудовах, займається різними операціями на вторинному ринку житла (будинки, квартири і кімнати всіх категорій, купівля, продаж, обмін, переселення, терміновий підбір житла тощо); операції з нежитловими приміщеннями; будівельні ділянки під житлові будинки, повний спектр послуг з підтримки операцій та оформлення прав власності на квартири, котеджі та земельні ділянки, іпотечне кредитування, управління нерухомістю, сприяння у вирішенні складних житлових питань, безкоштовні консультації.

Ми гарантуємо кожному з наших клієнтів КРАЩИЙ СЕРВІС, індивідуальний підхід, всебічну увагу і турботу, а також безпеку і конфіденційність операції.